READING

Fahriye Evcen sokak tacizine karşı 5D hareketine d...

Fahriye Evcen sokak tacizine karşı 5D hareketine destek verdi

L’Oréal Paris’in uluslararası sivil toplum kuruluşu Hollaback! ve Türkiye’de Boğaziçi Üniversitesi Yaşam boyu Eğitim Merkezi BÜYEM ile yürüttüğü StandUp programına Fahriye Evcen de destek verdi. StandUp programının 5D eğitimini alan Fahriye Evcen, eğitimin günlük hayatta uygulanabilirliği ve yaratacağı bilincin önemine değinerek, kadın erkek ayırmadan herkese 5D eğitimini alması için seslendi.

Fahriye Evcen sokak tacizi konusunun ve 5D eğitiminin önemiyle ilgili “Yıllardır marka yüzü olduğum L’oréal Paris’in böyle önemli bir konuda farkındalık yaratmak ve globalde binlerce insanı eğitmek için bu programı başlatmasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Herkesin 5D eğitimini mutlaka alması gerektiğine inanıyorum. Basit ve etkili adımlarla hepimiz sokak tacizine karşı durabilir, değişime öncülük edebiliriz” şeklinde konuştu.

Daha huzurlu bir toplumda yaşamanın mümkün olduğunu savunan L’Oréal Paris;  https://www.standup-international.com/tr/tr/> https://www.standup-international.com/tr/tr/adresinden herkesi, sokak tacizi konusunda bilinçlenmeleri ve sokak tacizine karşı durmak için 5D eğitimini internet siteleri üzerinden almak konusunda teşvik ediyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR