READING

‘Kalp Yarası’nın yayın tarihi belli oldu

‘Kalp Yarası’nın yayın tarihi belli oldu

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği, ekranların yeni fenomeni olmaya hazırlanan ‘Kalp Yarası’nın yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen dizi, ilk bölümüyle 28 Haziran Pazartesi akşamı ATV’de ekran yolculuğuna başlıyor.

Çekimleri Hatay-Antakya’da tüm hızıyla devam eden dizinin ilk bölüm fragmanında, Antakya’nın köklü ailelerinden Sancakzadelerin veliahtı Ferit’in düğün gününde yaptığı büyük sürpriz yer aldı. 

Dizinin ilk bölümüne, Antakya’nın tanınmış Velioğlu ailesinin biricik kızı Hande ile düğününe üç gün kala sürpriz bir kararla İstanbul’a giden Ferit Sancakzade’in kendi düğününe İstanbul’da tanıştığı Ayşe ile gelmesi damga vuracak. 

Zengin tarihi ve eşsiz kültürü ile medeniyetlerin buluşma noktası olan Hatay-Antakya’da geçen çarpıcı bir öyküyü ekranlara taşıyacak ‘Kalp Yarası’, Ferit ve Ayşe’nin imkansızlıklara göğüs geren aşk öyküsünü konu alacak. Dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor. 

Dizinin oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan,Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper yer alıyor.

‘Kalp Yarası’ efsanesi, 28 Haziran Pazartesi akşamı ATV’de başlıyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR