READING

After Life 24 Nisan’da ikinci sezonuyla dönü...

After Life 24 Nisan’da ikinci sezonuyla dönüyor

Başrolünde dizinin yaratıcısı da olan Ricky Gervais’in yer aldığı After Life, altı bölümlük yeni sezonu ile 24 Nisan 2020’de Netflix’e dönüyor.

Tambury isimli küçük bir kasabanın yerel bir gazetesinde yazarlık yapan Tony’nin (Ricky Gervais) hayatı karısının kanserden ölmesi ile altüst olur. İkinci sezonda hala kaderiyle savaş halinde olan Tony’nin arkadaşlıkları pekişmeye devam eder. Her biri kendi sorunları ile boğuşurken bir de gazetenin kapatılma tehlikesi ile karşı karşıya kalırlar.

Netflix orijinal dizisi After Life, Derek Productions imzasını taşıyor. Altı bölümlük dizinin yaratıcısı, yazarı ve yönetmeni Ricky Gervais. Yapımcı Charlie Hanson olan projenin baş yapımcıları ise Ricky Gervais ve Duncan Hayes.

Dizinin kadrosunda Ricky Gervais ile birlikte Penelope Wilton (Downton Abbey, Doctor Who), David Bradley (The Harry Potter series, Game of Thrones), Ashley Jensen (Extras), Tom Basden (Plebs, David Brent: Life On The Road), Tony Way (Edge of Tomorrow), David Earl (Cemetery Junction, Derek), Joe Wilkinson (Him and Her), Kerry Godliman (Derek), Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road), Tracy-Ann Oberman (Eastenders) rol alıyor. Yeni sezonda ekibe dahil olan isimler ise Peter Egan (Downton Abbey), Ethan Lawrence (Bad Education) ve Bill Ward (Coronation Street, Emmerdale).


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR