READING

Digiturk’ten tüm üyelerine yeni yıl sürprizi

Digiturk’ten tüm üyelerine yeni yıl sürprizi

Digiturk 27 Aralık – 1 Ocak tarihlerinde film, dizi ve spor kanallarını tüm üyelerinin erişimine açarak yeni yıl keyfini taçlandırıyor.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, gişe rekortmeni sinema filmleri, ilgiyle izlenen diziler, heyecan dolu Euroleague ve futbol karşılaşmalarını da kapsayan tüm içeriklerini kullanıcılara açtı. Digiturk’ün zengin içerik dünyası, 27 Aralık Cuma’dan 1 Ocak Çarşamba günü gece 24.00’e kadar bütün abonelere açık olacak. Kullanıcılar Digiturk’ün film, dizi ve spor kanallarına beIN CONNECT  aracılığıyla da erişebilecek.

Film ve Diziler

İlk gösterimi 1 Ocak’ta gerçekleşecek Avengers: Endgame başta olmak üzere Marvel Evreni’nin ilk kadın kahraman filmi “Captain Marvel”, Han Solo’nun gençliğini anlatan “Solo: A Star Wars Story”, fantastik dizi meraklıları için “His Dark Materials”, Patricia Arquette’e Emmy Ödülü kazandıran dizi “The Act” gibi Digiturk’ün en özel içerikleri izleyicileri ile buluşacak.

Spor

Ayrıca Süper lig maçları ve EuroLeague heyecanı, yeni yıl haftası boyunca Digiturk ekranlarında olacak. Tüm Digiturk üyelerinin yılbaşı hediyesi kapsamında izleyebilecekleri karşılaşmalar arasında Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin futbol maçlarının yanı sıra Fenerbahçe Beko’nun basketbol müsabakası da bulunuyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR