READING

Stranger Things ve Duffer Kardeşler iş birliği

Stranger Things ve Duffer Kardeşler iş birliği

Netflix tüm dünyada ilgiyle izlenen Stranger Things‘in dördüncü sezon onayını aldığını duyurdu. Dizinin yaratıcıları Duffer Kardeşler’le de içerik anlaşması imzalayan platform birçok film ve dizi projesi için ikiliyi renklerine bağlamış oldu.

Netflix’in Baş İçerik Sorumlusu Ted Sarandos yaptığı açıklamada: “Duffer Kardeşler, Stranger Things ile dünyanın dört bir yanından izleyicileri büyüledi. İlişkilerimizi güçlendirerek, hayal güçlerini ortaya koyacakları yeni dizi ve filmleri üyelerimizin beğenisine sunacağımız için son derece heyecanlıyız. Duffer Kardeşler’in The Upside Down dünyasının dışına çıktıklarında neler yapabileceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Üçüncü sınıfa giderken ebeveynlerinin hediye ettiği video kamerayla film çekmeye başlayan ikiz Duffer Kardeşler’se imzaladıkları içerik anlaşmasıyla ilgili şöyle konuştu: “Netflix ile olan ilişkimize devam edecek olmak bizi çok heyecanlandırıyor. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright ve Matt Thunell bize ve dizimize bir şans verdi ve bu şans hayatımızı sonsuza dek değiştirdi. Tüm Netflix ekibi ilk toplantımızdan Stranger Things 3’ün lansmanına kadar her adımda bize destek oldu ve yaratıcı süreçlerde bize hayalimizdeki özgürlüğü tanıdı. Birlikte daha fazla hikaye anlatmak için sabırsızlanıyoruz. – Elbette, ilk önce Hawkins’e dönüş yolculuğuyla başlayacağız!”.

Monkey Massacre Productions ve 21 Laps Entertainment tarafından Netflix için hazırlanan Stranger Things 2016 yazında yayınlanarak kısa sürede küresel bir fenomen haline gelmiş, Emmy, Altın Küre, Grammy, SAG, DGA, WGA, BAFTA, Sanat Yönetmenleri Loncası ve People’s Choice Awards olmak üzere 50’den fazla ödüle aday gösterilmişti.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR