READING

Westworld’ün üçüncü sezonu ABD ile aynı anda...

Westworld’ün üçüncü sezonu ABD ile aynı anda beIN CONNECT’te

İlk iki sezonuyla dünya çapında büyük ilgi gören, Emmy ödüllü Westworld’ün yeni sezonunun ilk bölümü, 15 Mart Pazar’ı 16 Mart Pazartesi’ye bağlayan gece saat 04:00’te, ABD ile aynı anda beIN CONNECT’te yayınlanacak.

On yedi aylık hasretin ardından hayranların heyecanla yeni sezonunu beklediği Westworld Digiturk’te ve herhangi bir taahhüt gerekmeden internet üzerinden üye olunabilen beIN CONNECT’te izlenebilecek.

Dizi, Türkçe altyazı seçeneği ve HD görüntü kalitesiyle sadece beIN CONNECT’te. Türkçe dublajlı bölümleri ise her Pazartesi saat 23:00’de Digiturk 2 no’lu beIN SERIES SCI-FI’da izleyicileriyle buluşacak.

Dolores, insanlığa karşı bir savaşa hazırlanıyor

Dizinin ikinci sezon finalinde, bazı robotların son nefesini verdiklerine, birçoğunun ise Vahşi Batı’nın ötesine geçtiklerine, gerçek hayata karıştıklarına şahit olmuştuk. Yeni sezonda ise Dolores (Evan Rachel Wood) insanlığa karşı bir savaşa hazırlanırken, Bernard’ın (Jeffrey Wright) onu durdurmaya çalışacak, Maeve (Thandie Newton) ise yeni bir ‘alem’de tanıdık yüzlerle yeniden bir araya gelecek. Luke Hemsworth (Ashley), Rodrigo Santoro (Hector) ve Ed Harris (Siyah Giyen Adam) yeni sezonda da kikâyedeki yerini koruyacak.

Yeni sezon, aynı zamanda sürpriz isimleriyle dikkat çekiyor. Bunlardan ilk akla geleni inşaat işçisi Caleb karakterini canlandıracak olan Emmy ödüllü yıldız Aaron Paul. Breaking Bad‘le büyük bir hayran kitlesi yakalayan Aaron Paul dışında diziye eklenen yıldızlar ise Vincent Cassel, Scott Mescudi, Lena Waithe ve Marshawn Lynch olacak.

Dizinin yaratıcısı Jonathan Nolan, bu sezonun tahmine dayalı oyunlardan ve kafalarda bolca soru işareti yaratmaktan ziyade daha ‘düz’ bir zaman akışına sahip olacağını belirtiyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR