READING

Hande Erçel ve Kerem Bürsin “Sen Çal Kapımı&...

Hande Erçel ve Kerem Bürsin “Sen Çal Kapımı” için bir araya geldi

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaşacağı MF Yapım imzalı Sen Çal Kapımı FOX ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı, yönetmenliğini ise Ender Mıhlar’ın üstlendiği yapım güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Dizinin oyuncuları arasında Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi sevilen isimler yer alıyor.

Romantik komedi türündeki projede hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.
Çekimlerine haziran ayında İstanbul’da başlanması planlanan dizi şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR