READING

Netflix’ten yeni bir fantastik dizi: Shadow ...

Netflix’ten yeni bir fantastik dizi: Shadow and Bone

Çekimleri Budapeşte-Macaristan’da gerçekleşen 8 bölümlük fantastik dizi Shadow and Bone, 23 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Leigh Bardugo’nun tüm dünyada en çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Shadow and Bone, yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor. Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar. Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek.

Shadow and Bone, Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey) ve Ben Barnes (General Kirigan)’ın başrollerinde yer aldığı 21 Laps Entertainment’ın bir Netflix prodüksiyonudur.

SHADOW AND BONE (L to R) JESSIE MEI LI as ALINA STARKOV of SHADOW AND BONE Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2021

SHADOW AND BONE (L to R) ARCHIE RENAUX as MALYEN ORETSEV of SHADOW AND BONE Cr. DAVID APPLEBY/NETFLIX © 2021

SHADOW AND BONE (L to R) KIT YOUNG as JESPER FAHEY, AMITA SUMAN as INEJ GHAFA and FREDDY CARTER as KAZ BREKKER of SHADOW AND BONE Cr. DAVID APPLEBY/NETFLIX © 2021


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR