READING

‘Teşkilat’ yeni kadrosu ve hikayesiyle yakında TRT...

‘Teşkilat’ yeni kadrosu ve hikayesiyle yakında TRT 1’de

TRT 1’de yayınlanan, yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği reyting rekorları kıran ‘Teşkilat’ dördüncü sezon çekimlerine başladı.

‘Ömer’ karakteriyle geçtiğimiz sezon büyük beğeni toplayan dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım’ın setten kareleri yayınlandı.

Dördüncü sezonu için geri sayımda olan ‘Teşkilat’ kadroya eklenen yeni isimlerle birlikte izleyicileri şaşırtacak. ‘Teşkilat’ operasyonlarının perde arkasını izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan dizinin yeni sezon hikayesinde sular bir an bile durulmayacak.

MURAT YILDIRIM’DAN İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ

Ömer karakteriyle geçtiğimiz yıl Teşkilat’ın mihenk taşı haline gelen Murat Yıldırım yeni sezon çekimleri için setteki yerini aldı. Teşkilat’ın dördüncü sezonu için imaj değişikliğine giden Yıldırım, saçlarını üç numara yapıp kamera karşısına geçti.

Sezon finalinde yaşananların ardından duygusal olarak yıpranan Ömer, kendini yeni bir çıkmazın içinde bulacak. Bir yandan gerçekleri kabullenmek istemeyen Ömer diğer yandan Teşkilat’taki yeni görevlerini yerine getirmek için canla başla mücadele edecek.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR