READING

BluTV ve Vodafone’dan yeni iş birliği

BluTV ve Vodafone’dan yeni iş birliği

BluTV ve Vodafone, izleyicilere ayrıcalıklı bir deneyim sunmak üzere yeni bir iş birliğine gidiyor. Vodafone’un faturalı ve faturasız tüm mobil hat müşterileri BluTV’nin onbinlerce film, dizi, canlı TV ve özel yapımlarını avantajlı fiyatlarla izleyebilecek.

Haziran ayında Vodafone’lular ilk aya özel 12,95 TL’ye BluTV’nin onbinlerce film, dizi, özel yapımları ile en sevilen canlı TV kanallarını reklamsız izleyebilecek. Yıllık paket tercih eden Vodafone müşterileri ise 190,8 TL yerine 169,9 TL ödeyecek. Vodafone ve BluTV iş birliği kapsamında sunulan ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen müşteriler, aylık paket için BLUTVAY, yıllık paket için BLUTVYIL yazıp 5678’e ücretsiz SMS göndererek Vodafone mobil ödeme ile üyeliklerini başlatabilecek.

BluTV Kurucusu ve Ceo’su Aydın Doğan Yalçındağ: “BluTV olarak yerli ve yabancı dizi ve filmler, her biri kült haline gelmiş orijinal yapımlar, canlı TV ve discovery+ stratejik ortaklığıyla içerik yelpazemizi her geçen gün zenginleştirip üyelerimize sunmaya devam ediyoruz 

BluTV Kurucusu ve CEO’su Aydın Doğan Yalçındağ ise şöyle konuştu:  “BluTV olarak sektörünün lider firmalarından biri olan Vodafone ile yaptığımız bu iş birliğinden dolayı oldukça mutluyuz. Bu kapsamda Vodafone müşterileri, BluTV’de yer alan tüm içeriklere aylık ya da yıllık olarak indirimli fiyatlarla ulaşabilecek.  Türkiye’nin ilk ve lider yerli online video platformu BluTV olarak yerli ve yabancı dizi ve filmler, her biri kült haline gelmiş orijinal yapımlar, canlı TV ve discovery+ stratejik ortaklığıyla içerik yelpazemizi her geçen gün zenginleştirip üyelerimize sunmaya devam ediyoruz. BluTV olarak Vodafone ile yaptığımız bu özel iş birliğinin bir başlangıç olmasını diler; bu sürecin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: “Dünyanın ve ülkemizin önde gelen içerik sağlayıcılarıyla işbirliği yaparak müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğine erişme imkânı sunuyoruz” 

“Günümüzde internet kullanımının artmasıyla video ve TV izleme alışkanlığı da dijitale kayıyor. Vodafone olarak müşterilerimize en iyi dijital deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, dünyanın ve ülkemizin önde gelen içerik sağlayıcılarıyla işbirliği yaparak müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğine erişme imkânı sunuyoruz. BluTV ile yaptığımız yeni işbirliğiyle, faturalı ve faturasız tüm mobil hat müşterilerimiz mobil ödeme servisimiz üzerinden BluTV’yi Vodafone’lulara özel indirimli fiyatlarla satın alabilecek. Bu özel işbirliği için BluTV yetkililerine teşekkür ediyoruz. Müşterilerimize ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR