READING

Netflix abonelik ücretlerine zam yaptı

Netflix abonelik ücretlerine zam yaptı

Geçen ay dünya genelinde fiyat artışına giden popüler dizi ve film platformu Netflix, Türkiye fiyatlarını yaklaşık yüzde 40 oranında artırdı.

Aylık üyelik ücretine zam yapan Netflix Türkiye’den yapılan resmi açıklamada,“Günümüzde keyifli vakit geçirmek için her zamankinden daha fazla seçenek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle üyelerimize sunduğumuz deneyimi daha da geliştirmek için aralıksız çalışıyoruz. Ancak geniş bir yelpazede en kaliteli içerikleri sunmaya ve Kulüp, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Stranger Things gibi benzersiz yapımlara yatırım yapmaya devam edebilmek için Türkiye’deki ücretlerimizi güncellememiz gerekiyor. Her zaman olduğu gibi zengin içerik kütüphanemize eksiksiz erişim sağlayan üç üyelik seçeneği arasından bütçenize uygun bir plan seçebilirsiniz” denildi.

Yeni fiyat düzenlemesine göre Netflix’in tek ekran paketi “Temel Plan” 26,99 TL’den 37,99 TL’ye yükseldi. 40,99 TL olan ve iki ekranlı kullanıma izin veren Standart Plan 57,99 TL olarak güncellenirken, Özel Plan olarak tanımlanan 4 ekran ve UHD olan paketin fıyatı 77,99 TL’ye çıktı.

İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR