READING

“Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi”nin hazırlıklar...

“Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi”nin hazırlıkları online olarak devam ediyor

BluTV’nin karantina sonrası izleyicilerle buluşturmayı planladığı Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Toplumdaki çürümüşlüğün sebebini gündelik saygısızlıklarda arayan sosyopat bir karakter olan, Behzat Ç.’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikayesini anlatacak dizinin çekimleri için gün sayan oyuncu kadrosu, okuma provalarını online olarak sürdürüyor. Dizi ekibi karantina biter bitmez sete çıkarak çekimleri tamamlamayı planlıyor.

İnter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi’nde usta oyuncu Nejat İşler’e, Helen rolüyle Miray Daner, Savaş rolüyle Boran Kuzum eşlik ediyor. Behzat Ç. – Bir Ankara Polisiyesi ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinin de senaristliğini üstlenen Ercan Mehmet Erdem’in yazıp Ali Taner Baltacı’nın yönettiği dizinin konusu kısaca şöyle: Ercüment Çözer’in yolu bir gün, kendisiyle aynı amaç uğruna hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişir. Kudretli ama kendi içinde sayısız yarası bulunan Çözer, Helen ve Savaş adındaki bu iki idealist gence kol kanat gerer.

Ercüment Çözer’i ilk defa kendi şehrinde, İstanbul’da, göreceğimiz dizi, gündüz kuşağı programlarının aldatıcılığı, televizyonda parlayan yıldızların aslında özel hayatlarında ne kadar mutsuz oldukları gibi konulara değinerek medyaya dair de sözler söyleyecek.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR