READING

Paul Rudd’lu Yeni Komedi Dizisi Living With Yourse...

Paul Rudd’lu Yeni Komedi Dizisi Living With Yourself Geliyor!

Özellikle 2016 yılında Marvel Sinematik Evreni’nde canlandırdığı ve uyarlama filme de adını veren Ant-Man (Karınca Adam) karakteriyle her yaştan izleyici kitlesini kendine çekmeyi başaran Amerikalı oyuncu Paul Rudd, Netflix’in 18 Ekim’de başlayacak yeni komedisi Living With Yourself’le tekrar kamera karşına geçiyor.

İlk kez bir televizyon dizisinde başrolü oynayacak olan Rudd, hayatla mücadele eden Miles karakterini canlandıracak. Spa terapisiyle hayatını iyileştirmeye çalışan Miles, bu süreçte eşi Kate’i (Aisling Bea), patronunu ve en önemlisi kendini değiştirdiğine inandırmaya çalışıyor.

The Daily Show ve Wyatt Cenac’s Problem Areas gibi dizilerin ödüllü yönetmeni Timothy Greenberg tarafından kaleme alınan Living With Yourself sekiz bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Küçük Gün Işığım (Little Miss Sunshine, 2006) ve Hayalimdeki Aşk (Ruby Sparks, 2012) gibi iyi hissettiren filmlerinden bildiğimiz Jonathan Dayton ve Dayton’la birlikte kamera arkasına oturduğu Ezeli Rekabet (Battle of the Sexes, 2017) filminden tanıdığımız Valerie Faris yer alıyor.


Kendi halinde genç bir çevirmen. Dilbilime karşı ilgisi oldukça yüksek, felsefeden ise yüksek lisans yapıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR