READING

İspanya’da Kerem Bürsin rüzgarı esti

İspanya’da Kerem Bürsin rüzgarı esti

Sen Çal Kapımı  (Love Is In The Air) ile yurt dışında hatırı sayılır bir üne kavuşan başarılı oyuncu Kerem Bürsin’in İspanya ziyaretinin yankıları sürüyor. 18-27 Mart tarihleri arasında gerçekleşen Malaga Film Festivali’ne katılan oyuncu kırmızı halıda hayranların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Yakışıklı oyuncunun kırmızı halıda gördüğü ilgi ülkenin en büyük gazetelerinden El Pais’nin de dikkatini çekti. Festivalle ilgili haberde bu anlar “Türk oyuncu Kerem Bürsin kırmızı halıdan geçerken hayranları El Turco diye bağırdı” şeklinde yer aldı.

Oyuncu, İspanya ziyareti kapsamında dünya starı Antonio Banderas’ın rol aldığı “Company” müzikalini de izledi. Oyun sonrasında tanışan ve sohbet eden ikili birbirleriyle ilgili Instagram paylaşımı yapmayı ihmal etmedi. Banderas “Love Is In The Air dizisiyle başarıyı yakalayan Kerem Bürsin oyunumuzu izlemeye geldi. O oyundan, biz de onun ziyaretinden çok keyif aldık.” sözleriyle teşekkür etti. Kerem Bürsin de resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda çocukluk idollerinden birini sahnede izlemenin ve birlikte vakit geçirmenin ne kadar harika olduğundan bahsederek teşekkürlerini sundu.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR