Digiturk’te bu hafta ne var?

Evde her zamankinden fazla vakit geçirilen şu günlerde Digiturk, her yaşa ve her zevke uygun özel kanalları ile birbirinden farklı dizi, film ve belgesel içeriklerini izleyicileriyle buluşturmaya bu hafta da devam ediyor.

Digiturk ve beIN CONNECT’te bu haftanın öne çıkan içerikleri şöyle:

Avengers: Endgame ile Son Bir Oyuna Var Mısınız? Dünya çapında yaptığı yaklaşık 2,8 milyar dolarlık hasılatla Avatar‘ı ‘en çok gişe yapan film’ tahtından indirmeyi başaran ve 92. Oscar Ödülleri’nde ‘En İyi Görsel Efekt’ dalında aday gösterilen Avengers: Endgame, 19 Nisan Pazar akşamı saat 21.00’de beIN Movies Premiere HD’de…

Marvel Sinema Evreni’nin 2008’de Iron Man‘le başlayan hikayesi, 22. filmle Avengers: Endgame‘e ulaşmış durumda. Serinin son filminde kahramanlarımız, gezegenimizi mahvetmeye kararlı Thanos’la yarım kalan hesabı kapatmaya çalışıyor.

Televizyon ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür ekibini bir araya getiren Dedemin Fişi filmi, 18 Nisan Cumartesi akşamı 22:00’da beIN Movies Turk kanalında izleyiciler ile buluşuyor.

Kahkahalarla izleyeceğiniz filmin başrollerinde; Ali Sunal, Alper Kul, Özge Borak, Erdem Yener, Doğa Rutkay, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Atilla, Uğur Bilgin ve Ayşen Gruda gibi isimler yer alıyor.

Hikayesi Yılmaz Erdoğan’a, yönetmenliği ise Meltem Bozoflu’ya ait olan Dedemin Fişi‘nin konusu ise şöyle; Çirci ailesinin reisi Salih Bey’in beyin ölümü gerçekleşmiştir, ancak yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayatta tutulmaktadır. Ancak fişin çekilmesi gerçekleşmeden önce miras peşindeki çocuklar ve torunlar ölüm döşeğindeki adamın başına üşüşecektir.

KESİŞEN KÜLTÜRLER bu hafta Petra’da!

Farklı kültürlerin tarihinden mimarisine, modadan yeme içme alışkanlıklarına kadar uzanan bir yolculuğa hazır mısınız? Aynaz Deedra’nın gezip gördüğü yerlerin kültürel özelliklerini paylaştığı ‘Kesişen Kültürler’ yeni bölümü ile 20 Nisan Pazartesi akşamı 22.15’te beIN IZ’de.

Bu hafta, Arap Yarımadası’nın en önemli turist noktalarından biri olan Petra Antik Kenti’ne yolculuk gerçekleştiren Aynaz Deedra, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve bugüne kadar varlığını sürdürmüş Petra’nın tüm güzelliğini gözler önüne seriyor.

“Baharatın Yolculuğu” beIN CONNECT’te!

Birbirinden lezzetli hikayelerin yer aldığı Baharatın Yolculuğu, 20 Nisan Pazartesi gününden itibaren sadece beIN CONNECT’te… Gazeteci/yazar Ebru Erke’nin sunumu ile “Baharatın Yolculuğu” belgeseli, Hindistan, Sri Lanka, Fas ve Türkiye gibi yemek kültürlerinde baharatın bambaşka bir yere sahip olduğu noktalarda farklı tatların peşine düşüyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR