READING

Digiturk’ten üyelerine bayram hediyesi

Digiturk’ten üyelerine bayram hediyesi

Digiturk, Kurban Bayramı boyunca dizi ve film kanallarını tüm üyelerinin erişimine açıyor. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanalları 3 Ağustos 2020, Pazartesi akşamına kadar tüm Digiturk üyelerinin izlemesine açık olacak.

“Karlar Ülkesi II” TV’de ilk kez Digiturk’te!

7 yıl önce ilk filmi ile tüm zamanların en çok hasılat elde eden animasyonu olan “Karlar Ülkesi” (Frozen) ikinci filmi ile 2 Ağustos Pazar günü, saat 20.00’da beIN MOVIES PREMIERE’de.

“Maleficent: Mistress of Evil”, “Escape Plan: The Extractors” ve “Billionaire Boys Club” filmleri de beIN MOVIES PREMIERE kanalında bayram keyfini evde geçirmek isteyenler ile buluşacak.

Yönetmenliğini Fatih Akın’ın üstlendiği, 2017 Cannes Film Festivali’nde büyük ödül “Altın Palmiye” için yarışan “In the Fade” (Aus dem Nichts) ve Barcelona’nın 2012 – 2018 yılları arasındaki Pep Guardiolalı efsane dönemini anlatan “Take the Ball, Pass the Ball” belgeseli gibi ses getiren yapımlar da bayramda ekranları süsleyecek.

Kızını kaçırmakla suçlanan bir babanın hem adını temize çıkarmaya çalıştığı hem de kızını bulma çabalarının anlatıldığı yeni dizi “Save Me”, Emmy ödüllü yıldızlar Matthew Rhys ve Tatiana Maslany’nin başrolünü üstlendiği “Perry Mason” ve “Chewing Gum” dizisinin yıldızı Michaela Coel’in yazıp başrolü üstlendiği “I May Destroy You” ve çok daha fazlası, bayram boyunca tüm Digiturk üyeleri ile buluşacak.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR