READING

Fırat Çelik ve Tuba Büyüküstün depremzede çocuklar...

Fırat Çelik ve Tuba Büyüküstün depremzede çocuklar için yardım gecesi düzenledi

Son olarak ‘Yalı Çapkını’ dizisiyle ekranlarda yer alan sevilen oyuncu Fırat Çelik ile UNICEF İyi Niyet Elçisi ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün birlikte büyük bir yardım gecesine ev sahipliği yaptılar.

Paris’teki La Tour Eiffel Tiyatrosu’nu dolduran 500 kişinin karşısına çıkan Çelik, Fransızca ve Türkçe dilinde; Büyüküstün ise İngilizce ve Türkçe dilinde Türkiye’de yaşanan depremlerde etkilenen milyonlarca çocuk için yardım çağrısında bulundu. Gecenin ev sahipliğini ve sunuculuğunu üstlenen ikiliye Artus, Jérémy Ferrari, Paul Mirabel, Vérino, La Bajon, Camille Aumont Carnel ve daha pek çok Fransız sanatçı eşlik etti.

Avrupa’nın pek çok ülkesinden Uzakdoğu ve Latin Amerika ülkelerine kadar dünyanın dört bir yanından izleyicilerin yer aldığı etkinliğin sürprizi ise Fırat Çelik’in Tuba Büyüküstün ile birlikte yaptığı düet oldu. İkili efsanevi müzisyenler Hélène Ségara ile Joe Dassin’in seslendirdiği ‘Salut les amoureux’ şarkısını söyledi.

1.5 saat boyunca sahnede kalan Çelik ile Büyüküstün, gelen konukları UNICEF Türkiye’nin linkine yönlendirerek ay sonuna kadar bağış yapılabileceğinin altını çizdi.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR