READING

Bilimkurgu ve aksiyon türündeki BÖRÜ2039’un ...

Bilimkurgu ve aksiyon türündeki BÖRÜ2039’un ilk tanıtımı yayınlandı

BluTV’nin duyurulduğu ilk andan itibaren heyecan yaratan yeni projesi ‘BÖRÜ2039’ için geri sayım başladı. Alper Çağlar’ın yaratıcısı olduğu bilim kurgu ve aksiyon türündeki diziden ilk teaser paylaşıldı. Yaklaşık 1 sene süren çalışmalar sonucunda fütüristik bir İstanbul’un ve dünyanın anlatıldığı dizi, aksiyonun maksimum düzeyde olduğu, görkemli çatışma sahneleri ve prodüksiyon tasarımıyla uzun süre konuşulacak.

Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi hem eski seri başrollerini hem de sürpriz yepyeni karakterleri buluşturan projede pek çok önemli teknolojinin kullanılarak yaratıldığı dünya herkesi büyülemeye hazırlanıyor.

Çekimleri devam eden dizinin yaratıcısı Alper Çağlar, ‘BÖRÜ2039’u şu sözlerle özetliyor: “Seyircimizin BÖRÜ’ye olan aşkı bizim için en önemli şey. Onların bizden beklediği kalite uğruna çok çalışıyoruz. 2018’de yükselttiğimiz çıtayı, daha da yukarı taşıyarak yine biz aşalım dedik.”

ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının BluTV için hazırladığı Ahmet Atalay ile Can Emre’nin bölüm yönetmenleri olarak yer aldığı ‘BÖRÜ2039’, çok yakında izleyenlere nefes kesen bir öykü sunmak ve Türk dizi tarihinde bilim kurgu türünde pek çok “ilk”lere imza atmak üzere platformdaki yerini alacak.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR