READING

Dijital dizi platformları dünyasına Vodafone TV de...

Dijital dizi platformları dünyasına Vodafone TV de katılıyor

Netflix, BluTV ve PuhuTV gibi dijital yayın platformlarının yarışına artık Vodafone TV de katılıyor. İnovatif kataloğu ve içerikleriyle kullanıcılarına en iyi dijital tecrübeyi yaşatmak isteyen internet sağlayıcı devi Vodafone’nun TV uygulaması Vodafone TV, platforma özel Kafa Doktoru adlı komedi projesiyle diziseverlere merhaba diyecek. Yapımcı koltuğunda Ozan Özcan’ın oturduğu 9 bölümlük dizi, 22 Şubat’ta izleyicilerin beğenisine sunulacak. Senaristliğini televizyon kariyerine Star TV’de yayınlanan Uyan Türkiye adlı programla başlayan Uğraş Güneş’in üstlendiği yapım, psikolojik problemlerini kendine has yöntemlerle tedavi etmeye çalışan gizemli bir adamın hikâyesine odaklanacak.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, yönetmenliğini ve yapımcılığını Ozan Özcan’ın üstlendiği diziyle alakalı şunları söyledi;

“Günümüzde internet kullanımının artmasıyla video ve TV izleme alışkanlığı da dijitale kayıyor. Kafa Doktoru’nun sıradışı hikâyesi ile ilgi çekeceğine inanıyoruz. Vodafone olarak, geleceğin heyecan verici dünyasına müşterilerimizle birlikte hazırlanırken onlara yenilikçi ve zenginleştirilmiş içerik servisleri sunmaya devam edeceğiz.”

Yapımcı ve yönetmen Ozan Özcan ise şöyle konuştu:

“Kafa Doktoru, her bölüm farklı oyuncuların yer aldığı eğlenceli bir komedi dizisi. Merdivenaltı psikolog Kafa Doktoru, şehir hayatının yorduğu kafası bozukların derdine kendince çare buluyor. Böyle yaratıcı bir projeyi sektörün öncülerinden Vodafone TV ile gerçekleştirmenin heyecanı içindeyiz.”

Şehir hayatının bunaltıcı havasından sıkılanlar için “Kafanız mı bozuk, gelin düzeltelim” mottosuyla hazırlanan dizi, dokuz bölümlük serüveninde kendisini hayatın yorgunluğuna kaptıran herkes için yeni bir bakış açısı sağlayacak. Bakırköy’de başlayan kariyerini şehrin her türlü köşesine taşıyan merdivenaltı psikolog Kafa Doktoru, ekonomik durumlarını gözetmeden tüm hastalarıyla ilgilenmeye devam edecek.

4 saate kadar geri alma özelliği ile 80’i aşkın TV kanalını ve 4 binin üzerinde içeriğiyle çevrimiçi yayın platformu rekabetine katılan Vodafone TV’i Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR