READING

American Horror Story:1984 yeniden FX ekranında

American Horror Story:1984 yeniden FX ekranında

Fotoğraf: imdb

80’lerin ses getiren korku filmlerinin yeniden yorumlandığı American Horror Story: 1984 dokuzuncu sezonuyla 30 Ocak’tan itibaren her perşembe saat 23.30’da FX kanalında yeniden yayınlanacak.

Emmy ve Altın Küre ödüllerine layık görülen Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzalı korku antolojisi American Horror Story dokuzuncu sezonunda 80’li yıllara damgasını vurmuş Elm Sokağı Kâbusu, 13. Cuma gibi kült filmlerden ilham alan yeni temasıyla karşımıza çıkıyor. American Horror Story: 1984, üç kişinin bir saldırganın hedefi haline gelmesiyle kabusa dönen kamp tatillerini konu ediyor.

Her son olduğu gibi dokuzuncu sezonunda da yepyeni karakter, mekan ve temasıyla meraklılarına merhaba diyen yapımın kadrosunda Emma Roberts, Cody Fern, Billie Lourd, Leslie Grossman ve John Caroll Lynch gibi isimlerin yanı sıra Zach Villa, Matthew Morrsion, Angelica Ross ve Altın Olimpiyat madalyalı Gus Kenworthy yer alıyor.

Dizi dokuzuncu sezonuyla kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 30 Ocak’tan itibaren her perşembe 23.30’da FX kanalında.

Heyecanla beklenen yabancı yapımların Türkiye’deki adresi FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ve BluTV platformlarından izlenebiliyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR