READING

FOXLIFE Pazar Maratonu nisan ayında da çok renkli...

FOXLIFE Pazar Maratonu nisan ayında da çok renkli

This Is Us dördüncü sezon, 9-1-1 üçüncü sezon, The Resident üçüncü sezon ve Empire altıncı sezonu ile nisan ayı boyunca her pazar saat 15.25’te FOXLIFE Pazar Maratonu’nda.

This Is Us genç ebeveynler Jack ve Rebecca’nın 1980’lerdeki hayatıyla ve çocukları Kevin, Kate ve Randall’ın bugünkü yaşamlarına odaklanıyor. Emmy ve daha bir çok ödülün sahibi olan dizide Pearson Ailesi’nin yıllar içerisinde yaşadığı olaylar anlatılıyor. This Is Us dördüncü sezonun son 5 bölümüyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle 5 Nisan Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE’ta.

Acil durumlarda ilk müdahaleleri yaparak insanların hayatını kurtarmakla görevli bir ekibin risklerle dolu hayatını izleyicilere aktaran Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzalı dizi 9-1-1 üçüncü sezonun son 5 bölümüyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle 12 Nisan Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE’ta.

Chastain Memorial Hastanesi’nde çalışan bir grup doktorun karşılaştığı vakaları izleyicilerle buluşturan The Resident üçüncü sezonun son 5 bölümüyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle 19 Nisan Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE’ta.

Hip-hop müziğin göz alıcı ve tehlikeli dünyasında yer alan ve büyük hedefleri olan hırslı Lyon ailesinin heyecan dolu hikayesini konu alan Empire altıncı sezonun son 5 bölümüyle Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle 26 Nisan Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE’ta.

FOXLIFE; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR