READING

Friends HBO Max’te yayınlanacak özel bölümüy...

Friends HBO Max’te yayınlanacak özel bölümüyle dönüyor

Fotoğraf: Warner Bros. Television Group

Başrollerini Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc ve Matthew Perry’nin paylaştığı Friends dizisi, HBO Max’le ekrana dönüyor. Senaryosuz özel bir bölümle hayranlarıyla buluşacak dizi, Warner Bros’la anlaştığını duyurdu.

ABD’li aktris Jennifer Aniston, 15 Ekim’de resmi Instagram hesabından yaptığı orijinal kadronun yer aldığı paylaşımıyla olası geri dönüşün haberini vermişti. Başarılı oyuncu yine aynı ay içerisinde Ellen DeGegeneres’in sunduğu The Ellen Show‘da Friends kadrosuyla beraber “bir şey” üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Aralık ayında ise Aniston, People dergisine röportaj vererek dizinin yeniden çekilmesine dair herhangi bir şey bilmediğini ama meslektaşlarıyla beraber projenin gerçekleşmesi için çalıştığını belirterek sosyal medyada gündem olmuştu. Son olarak dizide canlandırdığı Chandler Bing karakteriyle akıllara kazınan Matthew Perry’nin 5 Şubat’ta Twitter hesabından yaptığı “Büyük haber geliyor.” paylaşımı da beklenen haberi müjdeler nitelikteydi.

Deadline’a göre dizinin ortak yaratıcıları Marta Kauffman ve David Crane’nin de dahil olduğu özel bölümde Friends oyuncularına, 3-4 milyon dolar aralığında ödeme yapılacak.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR