READING

Netflix, The Witcher karakterlerini özel videolarl...

Netflix, The Witcher karakterlerini özel videolarla tanıttı

Başrollerinde Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan’ın yer aldığı The Witcher’ın ana karakterlerinin özel tanıtım videoları paylaşıldı. Başrol oyuncuları ve dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich videolarda dizinin meraklılarını hikâyenin kahramanları olan Geralt, Yennefer ve Ciri’nin dünyasına davet ediyor.

The Witcher 20 Aralık’ta tüm dünyada aynı anda gösterime girecek.

İşte oyuncuların sosyal medya hesaplarından paylaşılan The Witcher posterleri:

Dizinin konusu:
Dünyaca ünlü kitap serisinden ekrana taşınan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu ediniyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kaderi güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaşmasıyla değişir. Bu üç kişilik takım, artık gün geçtikçe daha da vahşileşen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

Oyuncu kadrosu
Dizinin başrollerini Geralt of Rivia karakteri ile Henry Cavill (Mission Impossible – Fallout, Justice League), Yennefer karakteri ile Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) ve Ciri’yi canlandıran Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) oluşturuyor. Kadroda yer alan diğer isimler ise şöyle: Jodhi May (Game of Thrones), Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude), Adam Levy (Knightfall, Snatch), MyAnna Buring (Ripper Street, Kill List), Mimi Ndiweni (Black Earth Rising), Therica Wilson-Read (Profile), Emma Appleton (The End of The F**king World), Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks), Joey Batey (Knightfall, Strike), Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock), Royce Pierreson (Wanderlust, Judy), Maciej Musiał (1983), Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian), Anna Shaffer (Harry Potter).

Diziyle ilgili gelişmeleri Netflix.com/TheWitcher adresinden takip etmek mümkün.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR