12 Eylül sosyal reyting sonuçları

12 Eylül diziseverlere iki yeni yapımla tanışma fırsatı sunması açısından merakla beklenen bir gündü. Yaz aylarını dizi yorumu bakımından nispeten sakin geçiren sosyal medyanın yeni dizilerin ekrana gelmesiyle beraber daha da canlanacağı tahmin ediliyor. Dün akşam ilk bölümleriyle görücüye çıkan Mucize Doktor ve Şampiyon’la, 13’üncü bölümüyle ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım’ın sosyal medyada gün boyu konuşulma oranları dalgalanma gösterdi. Mucize Doktor dizilerin yayınlandığı saatte konuşulma sıklığını giderek artırarak birinci sıraya yerleşti.

Gün sonunda diziler hakkındaki paylaşım sayıları Mucize Doktor için 23 bin 711, Benim Tatlı Yalanım için 20 bin 765 ve Şampiyon içinse 6 bin 710 olarak kaydedildi.

12 Eylül’de seyirciyle buluşan yapımların kazananı Mucize Doktor oldu.

Sosyal medyada diziler hakkında yorum yapanların cinsiyet dağılımına baktığımızda Benim Tatlı Yalanım izleyicisinin yüzde 86’sının kadın ve yüzde 14’ünün erkek olduğu görülüyor. Şampiyon yüzde 52 kadın ve yüzde 48 erkek dağılımıyla eşite en yakın dağılımı gösterirken, Mucize Doktor seyircisi yüzde 61 kadın ve yüzde 39 erkekten oluşuyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR