READING

Atiye görkemli bir galayla görücüye çıktı

Atiye görkemli bir galayla görücüye çıktı

Netflix merakla beklenen ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’yi Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleştirilen görkemli galayla görücüye çıkardı. Dizinin başrolleri Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün yanı sıra, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya’dan oluşan güçlü oyuncu kadrosunun hazır bulunduğu gece misafirlerin de katılımıyla adeta ünlüler geçidine dönüştü.

Mehmet Gunsur and Beren Saat

Genç ve güzel ressam Atiye’nin geçmişten günümüze uzanan mistik yolculuğunu konu edinen dizinin galasına yapımın tüm oyuncularının yanı sıra, Netflix Uluslararası Orijinal Yapımlar Direktörü Micheal Azzolino, Netflix Türkiye İçerik Direktörü Pelin Diştaş, yapımcı Onur Güvenatam, yönetmenler Gönenç Uyanık ve Ozan Açıktan ile dizinin senaristi Nuran Evren Şit katıldı.

Dizinin ilk bölümünün izlendiği galaya sanat ve moda dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Hazar Ergüçlü, Elçin Sangu, Ezgi Mola, Boran Kuzum, Efecan Şenolsun, Alina Boz, Pınar Deniz, Abdullah Oğuz, Muzaffer Yıldırım, Beste Kökdemir, Bihter-Selim Bayraktar, İbrahim Selim, Burcu Biricik-Emre Yetkin, Esra Değirmencioğlu, Cansu Tosun, Mehmet Kurtuluş ve Pınar Deniz de galada yerini alan ünlülerdendi.

Gala sonrası verilen partide Kenan Doğulu sürprizi

Gösterim öncesinde Maksut Aşkar’ın davetlilere yaşattığı gastronomik deneyimin ardından gece, Mercan Dede’nin mistik performansı ile devam etti. Galanın sürprizi ise yalnızca bu özel gece için performansıyla Kenan Doğulu oldu. Kenan Doğulu 20 kişilik orkestrası ve kendisine eşlik eden yöresel Türk enstrümanlarıyla ‘Susma’ şarkısını seslendirerek davetlilere keyifli anlar yaşattı.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR