Azize’nin çekimleri başladı

Fotoğraf: https://www.kanald.com.tr

Süreç Film’in Kanal D için hazırladığı sezonun iddialı aşk hikâyelerinden Azize sete çıktı. Dizinin başrollerini ekranın sevilen oyuncuları Buğra Gülsoy ve Hande Erçel paylaşıyor. Son olarak Halka‘nın yönetmen koltuğunda oturan Volkan Kocatürk’ün rejisi ve Muhteşem İkili, Vurgun ve PuhuTV yapımı Dip projelerini kaleme alan Emre Özdür ve Başar Başaran’la Meryem dizisinin senaristlerinden Meryem Gültabak’ın kalemleri Azize için bir araya geliyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Duygu Sarışın, Mustafa Yıldıran, Çetin Sarıkartal, Selen Öztürk, Başak Daşman, Tugay Mercan, Mustafa Avkıran, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ceylan Batı, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Taha Baran Özbek, Ufuk Şen ve Galip Erdal gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Dizinin hikâyesi, zalim Alpanlar ailesi tarafından hayatı altüst edilen ve gözünden sakındığı kardeşi Yiğit’le yalnız kalan Azize’yi merkezine alacak. Fakat Alpanlar’dan intikam almak isteyen Azize’nin karşısına ailenin mert oğlu Kartal çıkacak ve Azize aşkı ile intikamı arasında bir seçim yapmak zorunda kalacak.

 


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR