READING

Bamsı Beyrek kutsal emanetler için ölümle burun bu...

Bamsı Beyrek kutsal emanetler için ölümle burun buruna geliyor

İkinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kuruluş Osman’ın bu akşam saat 20:00’de ATV’de ekrana gelecek 41’inci bölümünde, Bamsı Bey’in ‘kozmik oda’daki emanetleri korumak için verdiği mücadele çok konuşulacak.

Türk kağanlarından Kayı beylerine gelen emanetlerin saklandığı ‘kozmik oda’nın yerini öğrenen Papa’nın ajanlarının düzenlediği baskına Bamsı Bey tek başına direnecek. ‘Kuruluş Osman’da Bamsı Bey’i canlandıran Nurettin Sönmez de merakla beklenen sahneyle ilgili sosyal medyadan bir paylaşım yaptı: “Tüm ekip arkadaşlarım ve stunt arkadaşlarım… Çoğu kez vahşi gördük ama ilk defa gözü dönmüş bir Bamsı Beyrek izleyeceğiz… Çünkü Bamsı’ya düşman olmak başka, namusuna el uzatmak çok başka… Çarşamba…”

Osman Bey, ‘Kozmik oda’daki belgelerde hangi kritik bilgilere ulaşacak? Papa’nın ajanları belgelere ulaşmak için nasıl bir plan kuracak? Bamsı Bey, ‘kozmik oda’yı korumak için ne yapacak? Osman Bey, elde ettiği belgelerle uç bölgesinin kaderini nasıl değiştirecek?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, her çarşamba ATV’de.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR