READING

‘Bay Yanlış’ ve ‘Sen Çal Kapımı&...

‘Bay Yanlış’ ve ‘Sen Çal Kapımı’ İtalya’da büyük ilgiyle karşılandı

Fox Tv’de yayınlanan iki Türk dizisi İtalya’da gündem oldu. Bay Yanlış ve Sen Çal Kapımı İtalyan izleyicisi tarafından çok beğenilerek 4 milyondan fazla izleyici tarafından takip edildi.

Yapımını Gold Film’in, yurt dışı dağıtımını Global Agency’nin üstlendiği, başrollerini Can Yaman ile Özge Gürel’in paylaştığı, FOX’un “Bay Yanlış” dizisi, 31 Mayıs Pazartesi günü İtalya’da yayınlanmaya başlamıştı.

Can Yaman’ın İtalya’da büyüyen popülaritesiyle birlikte dizi, ilk bölümüyle İtalyan izleyicisiyle buluştu ve ilk bölüm 2.2 milyon kişi tarafından izlendi, 18.9 share elde ederek büyük bir başarıya imza attı.

Yapımını MF Yapım’ın, yurt dışı dağıtımını Madd Entertainment’ın üstlendiği ve başrollerinde Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in yer aldığı “Sen Çal Kapımı” dizisi, 31 Mayıs Pazartesi günü İtalya’da yayın hayatına başlamıştı.

Sen Çal kapımı ise İtalya’nın en büyük medya şirketi olan Mediaset grubuna ait, en çok izlenen özel televizyon kanalı Canale 5’te 1.9 milyonu aşkın kişi tarafından izlenip 20.3 share elde ederek bir başarıya imza attı.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR