READING

Can Evrenol imzalı cesur bir kadın hikayesi geliyo...

Can Evrenol imzalı cesur bir kadın hikayesi geliyor: “Çıplak”

BluTV, Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikayesi olma iddiasıyla yepyeni bir mini diziyi izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. 11 Haziran’da BluTV’de yayına girecek olan ve müzikleriyle de dikkat çeken Çıplak, Türkiye’de tüm bölümleri iPhone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini taşıyor. Yapımcılığını TN Yapım’ın üstlendiği, 8 bölümlük dizinin başrollerinde Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir yer alıyor.

Çıplak, geçimini eskortluk yaparak kazanan ve tek isteği para biriktirip Galler’e taşınıp yeni bir hayat kurmak olan Eylül’ün gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

Senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol’un kaleme aldığı Çıplak’ın yönetmenliğini de Baskın, Housewife, The Field Guide to Evil ve son olarak Peri: Ağzı Olmayan Kız filmlerinin yanı sıra Netflix’in ilk Türk yapımı olan Hakan Muhafız’ın ilk sezon bölümlerini yöneten Can Evrenol üstleniyor. Dizinin müziklerinde ise Jakuzi, Ekin Beril, Nova Norda yer alıyor.

Dizinin Spotify’daki playlist’ini dinlemek için:

https://open.spotify.com/playlist/7g4LIzci8QzzUcMKZpo2yU?si=rGiFAevOQ521kFZmGnv4lg


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR