Destan için geri sayım başladı

Türkiye’de olduğu kadar dünyanın birçok farklı coğrafyasında da merakla beklenen ATV’nin yepyeni dizisi ‘Destan’ın yeni tanıtımı beklentileri zirveye taşıdı. Tanıtım ‘Destan’ı, Türkiye ve birçok ülkede gündeme taşırken, dizinin merakla beklenen hikayesi ve karakterleriyle ilgili yeni bilgilere yer verdi.

Hikayenin kadın karakterler açısından ne kadar zengin ve güçlü olduğunun altını çizen ‘Destan’ın yeni tanıtımında, seyirciyi bekleyen ölümcül iktidar savaşının ipuçları yer aldı. Çok yakında atv ekranında seyirciyle buluşacak ‘Destan’ dizisinde, seyirci düşmanına esir olan Akkız ile babasının sarayında ezilen çolak ve topal han oğlu Batuga’nın destanlara yaraşır hikayesini izleyecek. Herkesin göz ardı ettiği bu ikili imkansızı başararak iktidara yürümek üzere güçlerini birleştirecekler.

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı ‘Destan’ın başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar üstleniyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR