READING

‘Dünyayla Benim Aramda’nın resmi fragmanı yayınlan...

‘Dünyayla Benim Aramda’nın resmi fragmanı yayınlandı

Disney+’ın yeni yapımı ‘Dünyayla Benim Aramda’ için geri sayım devam ediyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Hülya Gezer yaparken, senaryosunda Pınar Bulut imzası yer alıyor. Yayın tarihinin 14 Eylül olarak açıklanmasının ardından yayınlanan dikkat çekici fragmanla diziye dair merakın giderek yükseldiği projenin zengin oyuncu kadrosunda Demet ÖzdemirBuğra GülsoyHafsanur SancaktutanMetin Akdülgerİbrahim SelimMelisa DöngelAli Yoğurtçuoğlu  ve  Zerrin Tekindor gibi başarılı isimler yer alıyor.

‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor. Popüler bir oyuncuyu canlandıran Buğra Gülsoy ve başarılı bir derginin genel yayın yönetmenine hayat veren Demet Özdemir’in ilişkilerinin mercek altına alındığı dizinin yayınlanan fragmanında duyulan “On beş milyon insan arasında bulduk birbirimizi ama aynı evin içinde kaybettik.” sözleri, seyirciye aşkta değişen dengelerle ilgili sürükleyici bir hikayenin sinyallerini veriyor.

Oyuncuları ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken ‘Dünyayla Benim Aramda’ 14 Eylül’de sadece Disney+’ta olacak.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR