READING

“Erkek Severse” final bölümleriyle seyircisine ved...

“Erkek Severse” final bölümleriyle seyircisine veda ediyor

Yönetmenliğini Ömür Atay’ın üstlendiği, senaryosunu Aslı Zengin’in kaleme aldığı, başrollerini Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Kay Allen, Görkem Sevindik ve Yağızcan Konyalı’nın paylaştığı ses getiren romantik komedi dizisi “Erkek Severse” heyecan verici final bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Dizinin Yapımını Gold Film, yapımcılığını ise Faruk Turgut üstlenmişti.

Ödeşme

Kenan ve Zeynep’in aşkları dolu dizgin gitmekte, ama yine sorunlar ve insanlar peşlerini bırakıp onlara huzur vermemektedir. Kenan, Zeynep’e olan sevgisinden, aşkından emindir ama evlilik onu korkutmaktadır.  Bu korkusunu yenmek için babasıyla yüzleşmeye ve ona içindekileri söylemeye karar verir. Bu arada “Yeni Bir Hayat” projesi hayata geçer ve ilk Kadın Sığınma Evi açılır. Açılışta yaptığı konuşma Kenan’ı derinden etkiler ve Zeynep’e evlenme teklif etmeye karar verir. Yelda ise planını hayata geçirir ama bu sefer kendi kurduğu tuzağa kendi düşer.

Seni Seviyorum

Kenan, Zeynep’e evlenme teklif edecektir. Bunu duyan Işıl hemen harekete geçer ve gerekli ortamı hazırlayabilmesi için Kenan’a destek olur. Tekliften habersiz olan Zeynep, Kenan’la birlikte şehir dışına çıkar. Kenan teklif için güzel bir organizasyon yaparken çocuklar, Sena ve Oktay’ın aralarında yaptığı konuşma sırasında Sena’nın hamile olduğunu duyarlar. Oktay bu durumla baş edemeyince Zeynep’i arar ve ondan yardım ister. Zeynep ise Oktay’dan artık sorumluluk almasını ister ve Kenan’ı bırakıp gitmez. Kenan, Zeynep’e evlenme teklif eder. “Evet” cevabını alan Kenan hemen evlilik hazırlıklarına başlar. Kısa sürede evlenirler. Bu arada bütün saygınlığını, kariyerini, gururunu kaybeden Yelda’nın artık kaybedecek hiçbir şeyi kalmamıştır; bu üzüntü ve hırsla Kenan ve Zeynep’in nikahına gider.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR