READING

Hakan Muhafız dördüncü ve son sezonuyla geliyor...

Hakan Muhafız dördüncü ve son sezonuyla geliyor

Netflix‘in ilk yerli orijinal yapımı Hakan Muhafız son sezonuyla hikâyesini noktalıyor. Dizinin final sezonu 9 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te.

Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul’un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç… Kahramanımız şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur…

Hakan Muhafız dünyasındaki birçok denge alt üst olur. Baştan beri Muhafız’ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir.

Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de günümüzde son yüzleşmesini Faysal’la yaşar.

10 bölümden oluşan final sezonunun başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum, Miray Daner ve Burçin Terzioğlu yer alıyor.

netflix.com/theprotector 


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR