READING

İlk Türk süper kahraman evreni T-World’de aksiyon ...

İlk Türk süper kahraman evreni T-World’de aksiyon başladı

Hazırlıkları 5 yılı aşkın süredir devam eden ve medya sektörünün başarılı isimlerinden Bülent Turgut, Raif İnan ve Erdal Bozkuş’un, T-World Entertainment çatısı altında yapımcılığını üstlendikleri, senaryosunu Halid Şimşek’in yazdığı Türkiye’nin ilk süper kahraman evreni için aksiyon sahnelerinin hazırlık çekimleri başladı.

Aksiyon sahneleri Hollywood’un başarılı ismine emanet

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek projenin aksiyon sahneleri için, Spider Man, Titanic, Er Ryan’ı Kurtarmak gibi çok konuşulan Hollywood yapımlarının aksiyon eğitmenliğini üstlenen Dusan Hyska ile anlaşıldı.

Aksiyon direktörleri Dusan Hyska, Dimo Lipitkovsky ve Özel efekt Koordinatörü Ömer Boduroğlu yönetiminde Beykoz Kundura’da gerçekleşen aksiyon deneme çekimlerinde, yüksek teknoloji ile tecrübeyi birleştiren sahneler şimdiden heyecan yarattı.

İddialı proje için rüya takım kuruldu

Uluslararası ve yerli kaynakların seferber edildiği iddialı projenin Genel Yönetmen koltuğunda, Türkiye’de de ilgiyle izlenen Lost, Prison Break, Criminal Minds gibi dünya çapında dizilere imza atan Amerikalı ünlü yönetmen Bobby Roth otururken, ikinci yönetmenlik görevini ise sektörün genç ama deneyimli isimlerinden Hamit Coşkun üstlenecek.

Mitolojisi ve arka planı 1200 yıllık bir zaman dilimine yayılan T-World Evreni’nin süper kahramanları, çevre sorunları, savaşlar, salgın hastalıklar gibi felaketlerle bir yıkıma doğu giden dünyada, daha iyi bir gelecek inşa etmek için mücadele edecekler.

 


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR