READING

Seksenler dizisi TikTok’la işbirliğine imza ...

Seksenler dizisi TikTok’la işbirliğine imza atıyor

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok, TRT’nin sevilen dizisi Seksenler’le ortak bir çalışmaya imza atıyor. 10-15 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek kampanyayla TikTok, herkesi 80’lerin ünlü krepeli saçları, renkli taytları ve müzik plaklarıyla büyülü atmosferindeki nostalji yolculuğuna davet ediyor.

#Seksenler etiketiyle yapılacak kampanyada kullanıcılar, 80’lerin  tarzı ve müziklerini kullanarak oluşturacakları senaryolarla anılarımızı tekrar canlandıracak. “Gülümseten Hatıralar” sloganıyla başlayacak ödüllü kampanyanın sonunda kazanan bir kişi, Seksenler dizisinde konuk oyuncu olarak rol alma şansını elde edecek. Kazanan diğer kullanıcılar ise, Seksenler setini ziyaret ederek dizide kullanılan imzalı kostüm kazanacak.

TikTok #Seksenler setini ziyaret etti

TikTok içerik üreticileri Seksenler dizi setini ziyaret ederek oyunculara TikTok platformu hakkında bilgi verdi. TikTok’un kendine has kullanım kolaylığı sunan video çekme ve düzenleme yöntemlerini de aktaran içerik üreticileri, Seksenler setinde eğlenceli videolara imza attı. Seksenler dizisi ve dizide rol alan oyuncuları da artık birer resmi hesaba sahip.

TikTok aracılığıyla yeni nesli yakalamak istiyoruz

Seksenler dizisinin yapımcısı Birol Güven TikTok’un yeni nesli yakalamak için önemli bir araç olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’de hiçbir zaman eskimeyecek tek bir yapım var o da Seksenler. Bir dönem dizisi olduğu için arşiv değeri yüksek bir ürün ortaya koyuyoruz. Seksenler’i, benim için Türkiye’deki yeni neslin en yoğun kullandığı platform olan TikTok’ta buluşturmak istiyoruz. TikTok aracılığıyla yeni nesle ulaşarak kendimizi anlatmayı ve Seksenler dizisini izleyen jenerasyonla onları bir araya getirmeyi istiyoruz.” dedi.

Kampanyaya katılmak isteyen TikTok kullanıcıları, videolarını #Seksenler etiketiyle paylaşabilir.

 

Parodi Kings https://vm.tiktok.com/XShmFq/
Mavi https://vm.tiktok.com/XSNWBu/
Seksenler TV https://vm.tiktok.com/XSDs5W/

İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR