READING

Sen Çal Kapımı dizisinden yeni tanıtım

Sen Çal Kapımı dizisinden yeni tanıtım

Fox TV ekranında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Sen Çal Kapımı dizisinin yayın tarihi 8 Temmuz Çarşamba olarak güncellendi. Altan Dönmez’in yönettiği ve Ayşe Üner Kutlu’nun senaristliğini yaptığı MF Yapım imzalı dizinin daha önceki tanıtımlarında yayın tarihi 1 Temmuz Çarşamba olarak açıklanmıştı. Diziden art arda tanıtım videoları gelmeye devam ediyor.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolleri paylaştığı dizinin kadrosunda; dizide Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşecek romantik komedide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Sen Çal Kapımı 8 Temmuz’da FOX’ta…


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR