READING

Sıradışı komedi dizisi “Aile Şirketi” ...

Sıradışı komedi dizisi “Aile Şirketi” çok yakında beIN CONNECT’te

beIN CONNECT senaryosunu Murat Kaman’ın kaleme aldığı bir orijinal içeriği izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Koray Şahin’in yaptığı Aile Şirketi’nin oyuncu kadrosunda da birbirinden yetenekli isimler bulunuyor. Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı Aile Şirketi, ağustos ayında yayınlanacak sezonuyla sadece beIN CONNECT’te.

Bölüm süreleri 20 dakikadan daha kısa olacak şekilde kurgulanan ve bu anlamda alışılagelmişin dışında bir dizi olma özelliği de taşıyan Aile Şirketi’nde, daha önce imza attığı Kaçma Birader (2016) ve Deli Aşk (2017) gibi sevilen işlerle komedi alanında kendine önemli bir yer edinen Emrah Kaman hem senarist hem de oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.

Zıt karakterlere sahip iki kardeşin aynı ofiste çalışmak zorunda kalmasıyla gelişen eğlenceli olayları ekrana taşıyan dizide; birbirinden farklı özelliklere sahip ofis çalışanları da kardeşlere eşlik ettiğinde eğlence ve kahkaha doruğa tırmanıyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR