READING

BluTV yapımı Bonkis’in ikinci sezon çekimler...

BluTV yapımı Bonkis’in ikinci sezon çekimleri başladı

BluTV’nin özel yapımı ‘Bonkis’, kapısına kilit vurulmuş olsa da çok daha umut dolu, renkli ve eğlenceli bir sezonla, bu sefer yollarda izleyicisiyle buluşacak. Dizinin ikinci sezonunda kadroya sürpriz isimler de dahil oluyor.

Deniz’in yüzünün gülmediği aşk hayatı, bir türlü memnun edemediği ebeveynleri ve de ayakta tutmaya çalıştığı kafesi ‘Bonkis’e kamerasını çevirerek izleyenlere kendi hayatlarından ortak noktalar bulacakları mizah dolu bir hikaye sunan BluTV’nin özel yapımı ‘Bonkis’, ikinci sezonu için sete çıktı. Deniz Tezuysal’ın yazıp başrolünde yer aldığı, aranan ve özlenen tatta bir kadın hikayesi sunan dizinin yeni sezonunda işler tamamen değişiyor ve Bonkis, karavanıyla yollara düşüyor.

Seyircileri çok daha renkli, aydınlık, ilham verici ve umut dolu bir sezonun beklediği dizide ilk sezondan tanıdığımız ekip Bozcaada’da festivale doğru yola çıkıyor. Kafeye kilit vurulmuş olsa da pes etmeyen Deniz’in bu sefer neler yaşayacağı merakla beklenecek. Yollara düşmeden önce Bonkis’i “feminist pavyon”a dönüştürme çabası ise izleyenlere oldukça eğlenceli anlar yaşatacak. Vildan Atasever, Öykü Naz Altay ve Sergen Deveci’nin rol aldığı dizinin yeni sezonunda kadroya sürpriz isimler de dahil oluyor. İkinci sezonda yönetmen koltuğunda ise birçok uluslararası festivalden övgü dolu yorumlarla dönen ‘Taksim Hold’em’ filmiyle tanınan Michael Önder oturuyor.


YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR