EDHO severleri sevindirecek haber

ATV’nin sevilen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ sezon başında kanal ile yapım şirketi arasındaki anlaşmazlık üzerine başlamadan yayından kaldırılmıştı. İzleyicilerin ve oyuncuların büyük tepki gösterdiği olay bir türlü çözüme varmamış ve dizi finalsiz bir şekilde sona ermişti.

Milliyet’ten Ali Eyüboğlu’nun bugün yayımlanan yazısına göre EDHO izleyicisiyle dijital platformda buluşmak üzere geri dönüyor. Dizi yayın hayatına iki oyuncu eksiğiyle devam edecek. Hızır Çakırbeyli’ye hayat veren Oktay Kaynarca, yapımcı ve oyuncu olarak ATV’yle yeni bir dizi anlaşması yaptığı için kadroda yer almayacak.  Alpaslan Çakırbeyli rolündeki Yunus Emre Yıldırımer de yeni dizinin ekibinde olmayacak. Çünkü Yıldırımer de ATV’de yayınlanacak bir dizi için Koliba Film’le anlaşmaya vardı.

Blu TV ve BVB Yapım, İlyas Çakırbeyli rolüne hayat veren Ozan Akbaba’nın başrolde yer alacağı bir hikaye ile EDHO severleri yarı yolda bırakmayacak. Dizinin ismi henüz kesinleşmezken dizinin dijital ortamda daha özgür ve sert bir mafya dizisi olarak geri döneceği konuşuluyor. Yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz’ın yapacağı dizi şubat ayında sete çıkacak ve aynı ay içinde yayına başlayacak.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR