READING

FilmBox haziran ayını 3 prömiyerle noktalıyor

FilmBox haziran ayını 3 prömiyerle noktalıyor

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan film ve dizi kanalı FilmBox, haziran ayının son günlerinde dünya yıldızlarını etkileyici öykülerle birleştiren yapımları ekranlarımıza getirmeye devam ediyor. FilmBox‘a, TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden veya FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından erişmek mümkün.

Kanalda 27 – 30 Haziran tarihleri arasında yayınlanacak 3 muhteşem film ve FilmBox Arthouse’da yayınlanan Fellini filmlerinin sonuncusu günümüze renk katmak için bizleri çağırıyor.

İntikam (Vengeance) – 27 Haziran Cumartesi– Saat 21.30

27 Haziran Cumartesi gecesi, Fransız sinemasının efsane oyuncusu Johnny Halliday sürükleyici bir filmle FilmBox ekranlarında olacak. “İntikam (Vengeance)” adını taşıyan film, ismini ve konusunu bir Fransız polis şefinin Hong Kong’da kızının ailesine düzenlenen ve kızının eşi ve iki çocuğunun ölmesiyle sonuçlanan bir saldırının ardından ettiği intikam yemininden alıyor. Polis şefinin, katilleri bulmasına yardımcı olması için mafya ile çalışan üç tetikçiyle iş birliği yapması konu ediliyor.

Kana Kan: Misilleme (Kickboxer: Retaliation) – 28 Haziran Pazar– Saat 21.30

28 Haziran Pazar gecesi ise, aksiyon dünyasının büyük isimleri, heyecan fırtınası bir filmle FilmBox ekranlarına gelecekler. “Kana Kan: Misilleme (Kickboxer: Retaliation)” isimli film, klasik aksiyon starları Jean-ClaudevanDamme ve Cristopher Lambert gibi, boks ve kickbox sporlarında dünya şampiyonu olmuş Mike Tyson ve RicoVerhoeven’i ve “Taht Oyunları (Game of Thrones)” dizisinde “Dağ” karakterine hayat veren JúlíusBjörnsson’u bir araya getiriyor. Baştan sona bir aksiyon fırtınası sunan film, son zaferinden sonra Tayland’a adım atmamaya ant içen bir şampiyonun, gelinini kaçırıp kendisine şantaj yapan yer altı ölüm maçlarının efendisi yüzünden bir kez daha ölümüne bir dövüşe katılmasını konu alıyor.

Kan (Blood)– 29 Haziran Pazartesi – Saat 21.30

29 Haziran Pazartesi gecesi FilmBox ekranlarına gelecek olan “Kan (Blood)” ise, bir polis ailesinin ahlaki açıdan çöküşünü konu alan bir gerilim filmi. Film eski bir polis şefi olan babalarının gölgesinde kalan iki polis kardeşin kendi işledikleri bir suçu araştırmasını konu alıyor.

FilmBox Arthouse Fellini seçkisinden;

Kalpazanlar Çetesi (Il Bidone) – 27 Haziran Cumartesi– Saat 15.10

27 Haziran Cumartesi öğleden sonrasında, Fellini’nin az bilinen filmlerinden biri olan 1960 yapımı Kalpazanlar Çetesi (Il Bidone) ekranlara gelecek. Gösterime girdiğinde New York Times Gazetesi’nin “Bariz bir şekilde ucuz, duygusal yoğunluğu çok fazla olan bir polisiye film” yorumunu alan film, korkunç planlarıyla insanları dolandırmaya çalışan üç düzenbazın karanlık hikayesini konu alıyor.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR