READING

FilmBox minikler için dört animasyon filmi ekrana ...

FilmBox minikler için dört animasyon filmi ekrana getirecek

FilmBox, minik izleyiciler ve aileleri için 14 – 28 Ağustos 2021 tarihleri arasında Cumartesi günleri ve geceleri, birbirinden güzel dört animasyon filmini ekranlara getirecek.

Spark: Bir Uzay Macerası (Spark: A Space Tail) – 14 Ağustos Cumartesi – Saat 20:00

14 Ağustos Cumartesi akşamı ekrana gelecek bu eğlenceli animasyon, arkadaşlarının yardımıyla Kötü diktatör Zhong tarafından ele geçirilen gezegenlerini kurtarmaya çalışan Genç Maymun Spark’ın öyküsünü anlatıyor.

Küçük Kurtarıcılar (The Little Medic) – 21 Ağustos Cumartesi – Saat 09:35

21 Ağustos Cumartesi sabah saatlerinde, gizemli bir hastalığı durdurmak için Tavşan Rappel’den yardım istemeleri, bunun için de zor bir labirentten çıkış yolunu bulmaları gereken Nano ve Lily’nin öyküsü, tüm ailenin ilgisini çekecek şirin bir animasyonla ekranlara gelecek.

İntihar Dükkanı (The Suicide Shop) – 21 Ağustos Cumartesi – Saat 20:15

21 Ağustos Cumartesi akşamı ise, ilginç öykülü bir diğer animasyon aileleri ekran başına çekecek. Bu filmin öyküsü, bir aile dükkanı üzerine kurulu. Ancak bu dükkan, biraz değişik malzemeler satıyor ve çevresindeki herkesi mutlu eden bir bebeğin doğmasının ardından işler çetrefilleşmeye başlıyor.

Sammy’nin Maceraları: Gizli Geçit (Sammy’s Adventure: The Secret Passage) – 28 Ağustos Cumartesi – Saat 10:35

28 Ağustos Cumartesi sabah saatlerinde, bir deniz kaplumbağasının romantik macerası ekranlara gelecek. Kaliforniya’daki bir plajda doğan ve burada yaşayan deniz kaplumbağası Sammy, yumurtadan henüz çıkmış yavru Shelly’e aşık olur, ancak onu birden kaybeder. Shelly’i tekrar görebilmek için okyanuslar aşıp, bütün tehlikeleri göğüsleyeceği, destansı bir yolculuğa çıkar. Piranalarla savaştıktan sonra, bir deniz martısının elinden kurtulan Sammy’e bu yolda en yakın arkadaşı Ray de eşlik eder.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR