READING

beIN CONNECT’in yeni dizisi “Hayaller ve Hayatlar”...

beIN CONNECT’in yeni dizisi “Hayaller ve Hayatlar” sete çıktı

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün üstlendiği beIN CONNECT’in yeni dizisi “Hayaller ve Hayatlar”ın çekimleri başladı. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nu kaleme aldığı dizinin süpervizörlüğünü başarılı yönetmen Emre Kabakuşak yapıyor.

Dört farklı kadının dört farklı hayatına odaklanırken hayaller ve hayatın gerçekleri arasındaki sonsuz çatışmayı merkeze alan dizi, yaşamın içinden çarpıcı karakterleri ile izleyicisine heyecan dolu bir serüven vaat ediyor.

Gizemli ve merak uyandıran hikayenin kahramanlarını da yıldız oyuncular Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü, Ekin Mert Daymaz ve Halil İbrahim Kurum canlandıracak.

Pembe hayaller acı gerçeklere karşı!

Dijital dünyanın gözdesi olmaya aday dizi, İstanbul’un köklü mahallelerinden birinde yaşayan dört genç kadının hayallerini gerçekleştirme çabasının etrafında geçiyor. Hayallerinin peşinde koşarken hayata yakalananların hikayesini anlatan “Hayaller ve Hayatlar” yeni yılda beIN CONNECT’te izleyici ile buluşacak.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR