READING

Survivor Şampiyonu Nisa Bölükbaşı Hakan Gence ile ...

Survivor Şampiyonu Nisa Bölükbaşı Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’te

‘Survivor’ şampiyonu Nisa Bölükbaşı, bu hafta Hakan Gence’nin konuğu oldu. “Hep ‘En iyi performans şampiyon oluyor’ diye alışılmış bir görüş vardı. Ama bu sefer farklı bir şampiyon çıkacağını hissediyordum” diyen Bölükbaşı, yarışmadan önceki hayatını, ‘Survivor’da yaşadıklarını ve şampiyonluğu anlattığı programın satır başları şunlardı:

  • “Adada beni en çok insanlar zorladı. Arkadaşlarını korumak için iş çevirenler, kenara çekip ‘Onu yaz, bunu yaz’ diyenler… Oysa gideceksen gideceksin.”
  • “Bir gün oyun sırasında ayakkabımda bir şey hissettim. Çıkarıp baktım, kocaman bir hamamböceği. Tarantulalar, fareler geceleri üstümüzden geçiyordu.”
  • “Herkes ‘Bunu yapsam acaba insanlar nasıl algılar?’ diye düşünüyordu. Aramızda ‘Bugün iyi konuştum mu?’ diye soranlar bile oluyordu. Ben öyle şeylere hiç takılmıyordum. Akışımdaydım.”
  • “Bu sene Cemal Can ‘Survivor’a geldiğinde sohbet etme zamanımız oldu. ‘Neler olmuş’ derken aslında baktık ki hiçbir şey olmamış. Bir buçuk sene boşuna konuşmamışız.”
  • “Yarışmadan çıktıktan sonra üç gündür telefon elimde. Bazı şeyleri duyunca ‘Ben bu insanlara nasıl güvenebilmişim’ diyorum. Elime telefonu aldım, bir baktım birbirimizi takip etmiyoruz. Takipleşiyorduk, ne oldu?”

‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ her cuma saat 14.00’te yeni bölümüyle Hürriyet YouTube hesabında yayında.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR