READING

Maisie Williams’lı “Two Weeks to Live&...

Maisie Williams’lı “Two Weeks to Live” ve yıldızlarla dolu daha birçok yapım TV+ ekranında

TV+ birbirinden heyecanlı ve sürükleyici dizileriyle keyifli bir seyir vadediyor. Game of Thrones dizisindeki Arya Stark rolüyle hafızalara kazınan Maisie Williams’ın başrolde olduğu Two Weeks to Live‘in yanısıra, Romulus, Schitt’s Creek, Love Life gibi kaliteli yapımlar ve çok daha fazlası TV+’ta izleyiciyle buluşuyor.

Macera, komedi ve suç unsurlarını bir arada barındıran 2020 İngiltere yapımı  Two Weeks to Live dizisinde; Kim Noakes ve annesi Tina vahşi doğada, herkesten uzak bir şekilde hayatlarını sürdürmektedir. Dünyanın gerçeklerinden habersiz olan Kim Noakes, 20’li yaşlarına geldiğinde, yıllar önce öldürülen babasının intikamını almak için evden kaçar. Bu kaçış esnasında yolu, iki erkek kardeş olan Jay ve Nicky ile kesişir. Gizli intikam planı nedeniyle gerçek dünyaya adım atan Kim’in başına pek çok trajikomik olay gelecektir.

30 krallık üzerinde yükselen devasa Roma İmparatorluğu’nun doğuşuna şahit olmak isteyenler için Romulus tüm bölümleriyle yayında. Matteo Rovere‘nin yaratıcılığını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Andrea Arcangeli (Trust), Marianna Fontana (Indivisible), Francesco Di Napoli (Piranhas) gibi isimler yer alıyor.

2015 yapımı komedi dizisi olan Schitt’s Creek‘te Eugene Levy, Catherine O’Hara ve Annie Murphy gibi yıldız isimler yer alıyor. Hiç beklenmedik bir anda tüm varlıklarını kaybeden zengin bir ailenin hayatı etrafında şekillenen bol kahkahalı Schitt’s Creek dizisi sadece TV+’ta.

Son dönemde ekrandaki romantik-komedi türünün en başarılı örnekleri arasında yer alan Love Life, antoloji formatında bir romantik komedi. Her sezonunda farklı bir karakterin aşk arayışını konu alan Love Life dizisi, 1. sezon bölümlerinde Darby Carter karakterini merkezine alıyor.

Türkçe dublaj, Türkçe alt yazılı ve orijinal İngilizce diliyle sunulan yapımları izlemek için hemen TV+ abonelik sayfasını https://tvplus.com.tr/ ziyaret edebilir, hızlı ve kolay bir şekilde abone olabilirsiniz.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR