READING

Teras Noir’ın bu haftaki konuğu Afra Saraçoğlu...

Teras Noir’ın bu haftaki konuğu Afra Saraçoğlu

Kendi gündemlerindeki konuları tek tek masaya yatırıp konuklarına düşündürücü sorular sorarak dost muhabbetlerinin içine izleyenleri çeken Meriç Aral ve Efe Tunçer’in Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan programları Teras Noir’ın bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Afra Saraçoğlu oldu.

Afra Saraçoğlu, her hafta ilginç sorularıyla konuklarını ters köşe yapan Meriç Aral ve Efe Tunçer’in “Doğum günlerinde aşırı eğlenen bir doğum günü insanı mısın yoksa tüm ilgi sende olduğu için gerilip sıkılan biri misin?” sorusuna “Ben doğum günü kutlamalarına, uğraşlarına veya mekan ayarlamalarına beni seven insanları kırmamak için bir şey söylemiyorum. Ancak evde de kutlasak benim için yeterli olan bir durum. Biraz geriliyorum bu uğraştan açıkçası. En son hatta 10 Mayıs’ta Mert’in (Yazıcıoğlu) doğum günüydü işte ailesi arkadaşları gelecek mekan baktığım sırada Mert’e ‘Yarın yemek yiyelim… başbaşa’ dedim. Sanırım ben de sürpriz yapamıyorum ya da hep çaktırıyorum. Çünkü neden ‘Başbaşa yemek yiyelim’ dersin ki yani ‘başbaşa’ diye neden vurguluyorsun? Benim cümlem de değildir bu arada hiç. Mesela arabada gidiyoruz, telefon arabaya bağlı ve ekranda sürekli arkadaşlarından doğum günü sürpriziyle ilgili gelen mesajlar düşüyor filan yani benim de çaktırmadan pek yapabildiğim şey değil sürpriz doğum günü kutlamaları.” cevabını verdi.

Afra Saraçoğlu, Efe Tunçer’in “Israrla oynamayı arzu ettiğin bir rol var mı?” sorusuna Bir örnek vermek gerekirse sosyopat bir karakter örneği verebilirim; “Otomatik Portakal”daki Alex karakterini oynamak isterdim. Bir ara “Mean Girls”te de oynamak istiyordum ve öyle bir karakter oynamak şahane olurdu.” cevabıyla Meriç Aral ve Efe Tunçer’e dürüst açıklamalarda bulundu.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR