READING

Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna sürpriz is...

Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna sürpriz isim

İkinci sezonunda diziye dahil olan usta isimlerle ve reytinglerin yine zirvesinde yer alarak adından sıkça söz ettiren Kuruluş Osman’ın kadrosuna yeni bir isim katıldı. 34’üncü bölümünde diziye dahil olan genç oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat, bu çarşamba ilk kez Kuruluş Osman izleyicilerinin karşısına çıkacak.

En son 2019 yılında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Ceyda karakterine hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat, diziye namlı bir Peçenek beyinin kızı olarak dahil oldu. Başarılı oyuncunun karakteri kendisini tutsaklıktan kurtaran Osman Bey’le birlikte obaya gelerek dengeleri hayli değiştirecek.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman, 18 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak 34’üncü bölümüyle çarşamba akşamı ekranda olacak.

Osman Bey, Kulucahisar Kalesi’ni nasıl geri alacak? Savcı Bey ve Osman Bey arasındaki gerilim devam edecek mi?  Ertuğrul Bey, hastalığını yenebilecek mi? Selcan Hatun’un obaya gelişi, Hazal Hatun’u nasıl etkileyecek? Yavlak Arslan’ı beylerbeyi yapan Geyhatu şimdi ne planlıyor? Nikola’nun Söğüt’e baskın planına kim dur diyecek?


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR