READING

Onur Tuna, Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’e konuk o...

Onur Tuna, Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’e konuk oldu

Hürriyet Hafta Sonu eklerinde yaptığı söyleşilerle birlikte YouTube programında da konuklarını ağırlayan Hakan Gence’nin bu haftaki ‘sıkı muhabbet’i, son dönemde reytinglerde oldukça başarılı bir performans gösteren dizisi Mahkum ve ‘Benden Ne Olur’ filmiyle gündemde olan oyuncu Onur Tuna’yla gerçekleşti.

Filmin ismine atıfta bulunarak “Bilmem ki, benden ne olur? Her an her şey olabilir hayatta. Tabii neler yapmaktan keyif aldığınızı zaman içinde keşfediyorsunuz” diyen Tuna, özel hayatıyla ilgili açıklamalar da yaptı.

Oyuncu, “Bekâr bir erkeğim. Doğru enerji ve doğru zekâda buluştuğum kişilerle konuşup flört edebiliyorum” dedikten sonra konu aldatmaya gelince “Aldatılmışımdır diye düşünüyorum. Öğrenmedim, bilgim yok. Aldatmak aldatılmaktan daha kötü bir şey olabilir. Aldatan kişi olmanın insan vücudunda ve zihninde yarattığı bir defekt var. Onu yaşamadan da bu dünyadan gitmeyeceğiz herhalde” diye konuştu.

Ünlü isimlerin hayatlarını ve daha önce kimseye anlatmadıklarını paylaşan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ her cuma saat 14:00’te yeni bölümüyle Hürriyet YouTube hesabında yayında.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR