READING

Türkiye’nin Google’da en çok merak edilen si...

Türkiye’nin Google’da en çok merak edilen sinema oyuncusu: Kemal Sunal

Google Türkiye, resmi Twitter hesabında hem dünyada hem de Türkiye’de en çok merak edilen konuları keşfetmeye devam ediyor. Hesap bugün de Google Trends sonuçlarına göre şimdiye dek Türkiye’de en çok aranan ve merak edilen sinema oyuncusunu duyurduğu bir paylaşımda bulundu.

Google Trends’e göre 2000 yılında kaybettiğimiz, Türk sinema tarihine damga vuran, bugün hâlâ 7’den 70’e herkesin kahkahalarla izlediği Yeşilçam’ın usta sanatçısı Kemal Sunal, Türkiye’nin bugüne kadar Google’da en çok aradığı sinema oyuncusu konumunda. Google Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla ilk olarak kullanıcılara sorulan “Türkiye’de tüm zamanların en çok merak edilen sinema oyuncusu sizce kimdir?” sorusu kısa süre içerisinde kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Kullanıcılar, Google Trends’e göre Türkiye’de en çok merak edilen pek çok konuyla ilgili paylaşımlara Google Türkiye Twitter hesabından ulaşabiliyor. Hesapta, en çok merak edilen yemek tarifi ve en çok aranan burç gibi eğlenceli bilgiler edinmek mümkün. Popüler trendleri merak edenler ise araştırmak için rotayı Google Trends web sitesine çevirerek keşfe çıkabilir.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR