READING

İstanbul Komedi Festivali’nde birbirinden ün...

İstanbul Komedi Festivali’nde birbirinden ünlü isimler yer aldı

 BKM sponsorluğunda 5. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali; geçtiğimiz akşam Maximum Uniq Box’da, festivale özel olarak hazırlanan etkinliklerden “İş’in Komiği”nde imparator Fatih Terim, Türk futbolunu ulusal ve uluslararası arenalarda başarıyla temsil eden Arda Turan ve Ümit Davala’yı, Doğa Rutkay moderatörlüğünde seyirci ile buluşturdu!

Yılmaz Erdoğan, Fulya Terim, Merve Terim Çetin, Buse Terim Bahçekapılı & Volkan Bahçekapılı, Aslıhan Doğan Turan, Okan Turan, Katre Turan, Devrim Ozkan, Ali Çika, Devrim Özkan ve Kerimcan Kamal gelen konuklar arasındaydı.

Sahada yaşanan heyecan dolu dakikalar, bu kez İstanbul Komedi Festivali etkinlikleri kapsamında Maximum Uniq Box’da salonu dolduran binlerce izleyici ile kahkkaha dolu anılara dönüştü. Kat ettikleri kariyerleri ile milyonların kalbinde taht kurmuş, mücadelenin, inancın, disiplinin ve azmin sembolü Fatih Terim, Arda Turan ve Ümit Davala, Doğa Rutkay moderatörlüğünde Maximum Uniq Box’da adeta tarih yazdı. Futbol dışında ilk kez “İş’in Komiği” adlı bu özel projede sahnede buluşan futbolun devleri, katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattılar. 

Hayatı boyunca pek çok değerli sıfatı adının önüne yazdırmış, ama tüm dünyanın onu tanıdığı adı ile imparator Fatih Terim, futbolun yıldız isimlerinden Arda Turan ve Ümit Davala ile beraber, tüm ünvanlarından arınmış olarak seyircinin soruların yanıtladı. Samimi sohbetseyircilerin kahkahaları eşliğinde eşsiz bir gösteriye dönüştü. 


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR