Aziz dizisinde senarist değişikliği

Show TV’de cuma akşamaları ekrana gelen dönem draması Aziz 2. sezonuyla dönmeye hazırlanıyor. Murat Yıldırım ve Simay Barlas’ın hayat verdiği Aziz ve Efnan çiftinin aşkıyla sosyal medyanın sıkça gündemine giren dizide önemli bir değişikliğe gidiliyor. Dizinin 2. sezonunu Karadayı, Kara Para Aşk gibi birçok tanınmış projede imzası olan Eylem Canpolat kaleme alacak.

Dizinin ilk 22 bölümünün senaryosunu Eda Tezcan yazmıştı. Bundan sonra hikayenin nasıl ilerleyeceği merak konusu. Ancak dizinin sevenlerinin sosyal medya paylaşımları bir noktada birleşiyor: dizinin esas çiftine seyir zevki yüksek aşk sahneleri yazılması.

Eylem Canpolat kimdir?

1976, Ankara doğumlu senarist, ve yapımcı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık Bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında ekranlara gelen Gümüş adlı diziyle sektöre adım atan Canpolat Sıla, Melekler Korusun, Lale Devri, Yer Gök aşk, Karadayı ve Kara Para Aşk gibi oldukça popüler pek çok dizinin de senaristliğini üstlenmiştir. Canpolat son olarak Doğduğun Ev Kaderindir’i kaleme almıştır.


İLGİLİ İÇERİKLER

YORUMLAR BU YAZI İÇİN KAPALIDIR